Bmw 116d

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Adi Sot 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
Bmw 116d 2.0dizel viti 2010 136ps facelift i doganuar vetura posedon butona ne timon senzor parkingu para dhe mas karrikat me nxemje Navi tempomat me te gjitha serviset per me shum info +38344472446 049472448
Mundesi lezingu
Auto Adi
  Online
+38344472446
Leaflet
Në fillim