Shitet BMW 116 Dizel 2.0 Dinamic 2011 me Dogan

0 EUR

Shitet nga: Ardian Sot 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
Shitet BMW 116 Dinamic 2.0 Diesel e vitit 2011 🇨🇭me Dogan e Homologim e importuar nga Zvicrra 043 702 706 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA
Leaflet
Në fillim