Bmw 1.6 naft okazion

6 700 EUR

Shitet nga: Bmw 13 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Viti
2012
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E bardhë
Komuna
Zveçan
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Seri 1 / BMW
Modeli
116
Bmw 1.6 naft dokumentat te sapopaguara , makina ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mir si xhenerike dhe estetike , shitet per arsye mosperdorimi. Makina ndodhet ne Vlore.
Leaflet
Në fillim