Bmw 118 2.0d 2009 me dogan te paguar nga Gjermania

7 500 EUR

Shitet nga: Erien Sot 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shitet vetura BMW 118 2.0dizel , manual 6 shpejtesi, viti:2009, Km:230.000,2 qelsa ne gjendje shume te mire teknike dhe optike me doganë te paguar e ardhur nga Gjermania
Info:049-10-10-80 ERIEN-FERIZAJ
Leaflet
Në fillim