Bmw 118d 2010 AUTOMATIK

7 800 EUR

Shitet nga: Mm Sot 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Bmw 2.0d 2010 AUTOMATIK
ME DOGAN
GJITHQKA NE RREGULL
SHITJE DHE ME LEASING

045 955 444 vetem thirrje
Leaflet
Në fillim