Shes Basser ICE CUBEE i ardhuar nga Zvicra

195 EUR

Shitet nga: hshh 01 Pri 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Basseri i ka 550 Wat
pajaqalla i ka 800 Wat

Jan edhe kabullat qe i duhetn per montim ne akumulator dhe kasetofon

Te dyajt jan te montuara per momentin dhe ne funksion
Leaflet
Në fillim