Shes BMW Modeli 318d 2.0 dizel FACELIFT LCI

0 EUR

Shitet nga: genc Berisha Dje 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shes BMW Modeli 318d 2.0 dizel FACELIFT LCI

Vetura posedon:
Viti: 2012 , 2.0 Dizel ,
Start/Stop ,
Fikje Automatike ne Semafora ,
Xenon/Bixenon ,
AngelEyes ,
Dritat Mbrapa LED ,
Hallogenka LED
Larje Dritash Para ,
Sensora Parkimi Para dhe Mbrapa ,
Climatronic ,
Timon ///M Me Komanda
Ndrrus manual ///M
Me Goma Te Dimrit Te Reja etj.
genc Berisha
  Online
043888860
Leaflet
Në fillim