BMW 118 D 2.0 DIZELL FACE LIFT EXTRA E MIR FULL

7 300 EUR

Shitet nga: Ekremi Sot 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Opcionet viti fund 2007 model 2008 face lift 2,0 dizell me liber servisi km te garantume me dy qelsa e ardhur prej zvicrre ne gjendje perfekte ne qdo aspekt
e servisuar komplet
Navigacion te madhe
Komanda ne timon
Star stop
Klimatronik dy zonale
Bordkompjuter
Tempomat
Senzora parkingu
Senzor shiut
Senzor gomav
Dritaret elektronike
Pasqyret elektronike me nxemje
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Esp
Abs
Airbaga
Radio cd shanzher
Fellne te bukura me goma te reja dimri
Vetura eshte shume shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt
044460171 +383 44 460 171


Leaflet
Në fillim