BMW 118D AUTOMATIK 2017 / FULL EXTRA / ME DOGAN

14 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Sot 17:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Fellne Orgjinale per Bmw 1,3 175 EUR
Fellne Orgjinale Vw Audi 300 EUR
Fellne Orgjinale Audi goma dimri Sava 370 EUR
OPEL CORSA E 1.3 CDTI 2015 / 4 DYER / ME DOGAN 6 900 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shes BMW 118D
2.0 DIESEL ( 110kw - 150ps )
Automatik 8 shpejtsi
Viti 2017
Kilometra re garantuara 100%
Dritat intelegjent ( Xenon , Bixenon , Led , Robot , Dritat e gjata automatik )
Dritat mrapa LED
Ort Digjital
Navigacion
Ulse me nxemje
Komanda ne timon
2 qelsa etj.
Vetura eshte e possardhur nga GJERMANIA ne gjendje perfekte.
Dora e pare nga FABRIKA
ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR

KONTAKT 044 511 771

Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C
Besi
  Online
044511771
Leaflet
Fellne per Audi megoma 500 EUR
Fellne orgjinale per Audi Q3 Q5 dhe Tiguan 300 EUR
Fellnet orgjinale per Vw Audi A3 200 EUR
Fellne per Audi 18coll 500 EUR
Në fillim