BMW 118D AUTOMATIK M-SPORT PACKET

0 EUR

Shitet nga: Auto Point Sot 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
E ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.
Ekstra-automatik,klimatronik,nxemje karrika,sport karrika-lekure,memorje,navigacion,komanda vollan,tempomat,senzora parkingu,bi-xenon,lleda para mas,fellne,dy qelsa etj.
Per me shum info.049677778 ose 049333888.
Auto Point
044252259
Leaflet
Në fillim