BMW 118D FACELIFT AUTOMATIK

7 000 EUR

8 000 EUR

Shitet nga: Diamant 26 Shk 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
SHITET VETURA

BMW 118D FACELIFT AUTOMATIK

Ngjyra: E ZEZE
Kilometrat momentale: 278411
Viti i prodhimit: 11/2011 (modeli facelift i 2012)
Marshi: AUTOMATIK
Kubikazha: 1995cm3
Fuqia: 100kW
Karburanti: DIESEL
Regjistrimi: RKS, deri me 13.06.2021.

- Vetura eshte e shtrengueshme dhe komode, ne gjendje te rregullt.
- Zinxhiri i motorrit iu ka nderruar ne 220,000km.
- Menjaqin e ka ne gjendje te rregullt. Kur je ne tenaltze, vetura nuk shkon mbrapa. Frenin e dores nuk ka nevoj me perdor hic sepse 'P' e ka shume te forte.
- Dritat i ka te thjeshta - mirepo i kam blere speciale LED me ngjyre te bardhe, qe kane ndriçim shume te forte.
- Vetura ka te instaluar mbrapa senzoret per asistence ne parkim.
- Vetura ndizet me pulle. Ne dispozicion jane 2 çelesa origjinal.
- Vetura ka regjistrim deri me 13 Qershor 2021, targat speciale 01-707-NA perfshihen ne cmim poashtu.

- Fotot e vetures dhe te kilometrave jane bere me daten 6 Janar 2021.
- Nuk jam i interesuar per nderrim, vetem shitje. Pagesa behet komplet kesh.
- Te interesuarit munden me me kontaktu edhe ne Viber/Whatsapp.
Diamant
049785685
Leaflet
Në fillim