BMW 118D Me Dogan e po sa ardhur nga Gjermania 🇩🇪

7 690 EUR

Shitet nga: Seven Dje 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118

Shitet BMW 118 me dogan te paguar shume e rujtun e ardhur nga Gjermania 🇩🇪
Viti-2011, -DIESEL , 230.000KM
Libra te servisit
2 qelsa
Karrikat me nxemje
Start-stop, ABS, ESP
Tempomat
Radio,Aux,Cd
Klime funksionale
Zingjirin e nderruar ne 200.000km
Shume gjentjen te mire teknike.
Nuk ka nevoj per asnje investim serviset e kryera
Grritha dhe korozion nuk ka !
Per me shume informata kontakto ne numrin
049703505 Viber whatsapp
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione