BMW 118D vit.2008 Ndrim i mundshem

6 950 EUR

Shitet nga: Auto ERHA 31 Maj 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
BMW gjendja optike dhe teknike shum e pastert dhe e mirrembajtur.
Manual 6 shpejtsi
Bi xenon
Senzor parking
Senzor shiu
Fellne 17inch
Gomat e verres te rreja
Tempomat
Audio aux in
Pulla ne timon
Etj.
NDRIM I MUNDSHEM
Tel viber: +383 44 824 399
Leaflet
Në fillim