Shitet Bmw 120D viti 2010

6 999 EUR

Shitet nga: leutrim 01 Qer 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Bmw 120d viti fundi 2010 me dogan ne gjendje perfekte si ne motor,karaseri dhe enteirer te gjitha serviset e kryera, me senzor parkimi mbrapa, komanda ne timon, aux,fellne te reja, klim, auto start , ndizet me pulle, shume ekonomike etj...
Leaflet
Në fillim