BMW 120 DIESEL M PAKET

8 500 EUR

Shitet nga: BMW 120 19 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
SHITET BMW 120 DIESEL M SPORT PAKET RKS
VETURA POSEDON :
XENON
KLIMATRONIK
NAVIGATION PLUS COMAND
ULESE LEKURE ME NXEMJE
GJAMA ELEKTRIK
MBYLLJE QENDRORE
REKARO
TEMPOMAT
SENZOR PARKIMI
SENZOR SHIU
NDEZJE NE DYGME
M PAKET
FELLNE ALUMINI
GOMA TE REJA

VETURA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER OPTIKE DHE TEKNIKE E RUAJTUR
Leaflet
Në fillim