bmw 120d xdrive m packet

0 EUR

Shitet nga: bmw 15 Maj 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
shitet bmw ne gjendje shum te mir ska nevoj per asni investim te gjith servisat e kryer m packet mrena dhe kasht full kerr per marakli
Leaflet
Në fillim