Bmw 120D Cabriolet M paket 2009

9 450 EUR

10 500 EUR

Shitet nga: Kushtrim 25 Maj 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Shiter bmw 120D cabriolet viti prodhimit 2009
M paket full opsion
Me dogane dhe regjistrim 1 vit
I sapo ardhur nga gjermania
Per me shume
Viber:+38344159718
Leaflet
Në fillim