Shitet

0 EUR

Shitet nga: Jeton 08 Maj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
BMW 120d 2.0 Viti : 2009 210km te Garantura Vetura posedon -Abes - Airbag - Esp - drita Xenon - klim Automatik - Pulla Vallan - Bord kopjuter - Tempomat - Drita Mjegulle - Stopat Lled - Senzor Parkingu - 4 gjamat me rrym - 2 StartStop -Karrika me Nxemje - Radjo me Cd dhe Navi , Aux - mbeshtetse dores - Felge 16 coll Vetura ësht e sa po Ardhur nga Gjermania ne gjendje shuum te mir per ma shuuum info na Kontaktoni Mob 049-470-292
Leaflet
Në fillim