Biciklet

0 EUR

Shitet nga: Besi 05 Maj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Shitet bicikleta me te gjitha pjest shimani dhe vlen te ceket osht me diska ule per ma shum tel 049420605
Leaflet
Në fillim