BMW 120-D /Face Life

0 EUR

Shitet nga: A.S.YLLI Sot 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Shes BMW 1
2.0-D,
KLIM-Tronik,
ABS,
AIRBAG,
CENTRALL,
GJAMAT ME RYM,
PASQYRET ME RYM,
BORD COMPJUTER,
TEMPOMAT,
FELLNE,
LIBER SERVISI,
E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA(CH),
DOGAN DHE AKCIZ TE PAGUA,
☎️ 044-861-718
“AUTO SALLONI YLLI”
A.S.YLLI
044861718
Leaflet
Në fillim