bmw 120 dizel automatik 2008

8 300 EUR

Shitet nga: Kiki Sot 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
shes bmw 120 Dizel automatik 2008 177 PS vetura osht e doganuar dhe erigjistruar per her tpar ne kosov shum ne gjendje temir teknike dhe optike per me shum 📞044 767 383 📞
kiki
Kiki
  Online
044 767 383
Leaflet
Në fillim