SHITET BMW 120 DIZELL 2.0 MANUEL 6 SHPEJCI 2011

9 500 EUR

Shitet nga: ISMETI Sot 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
BMW 120
2.0 DIZELL
VITI 2011
NE RKS
SENXOR PARKINGU
STAR STOP
FELLNE
KLIM
KARRIKA ME NXEMJE
DRITA XENON MBI XENON
LLEDA
SHIBER
GJAMA TE ZI DHE NE LIBREZ
FULL EXTRA EM PAKET
GJENDJE SUPER TE MIR
+383 44 777 301
Leaflet
Në fillim