BMW 120 Dizel Automatik 2012

13 000 EUR

Shitet nga: Bmw 120 10 Maj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Automjeti esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Automjeti eshte veq me dogan dhe homologim ala i pa vozitur ne kosove per me shum informata shikoni fotot dhe na kintaktoni
Bmw 120
045333355
Leaflet
Në fillim