Bmw 120d Automatik Urgjent...

0 EUR

Shitet nga: Xxx 25 Maj 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Shes bmw 120d automatik, viti i prodhimit ne fund te 2006 midel 2007.
Vetura posedon: Marsh automatik, full lekure hiri, pulla ne timon, mbeshtetese dores, tempomat, senzora shiu, senzora parkingi,pasqyret i palohen prej mbrenda dhe me komand te qelsit,hallogenka,dritat automatik, drita xexon bixenon me llup dhe angel eyes,climatronic 2sezonale, full full mpacket, 248.342km te garanturara, rexhistrim deri muajin qershor, fellne 17me 4goma te reja, te gjitha paisjet, vetura esht ne emrin tim personal as denime as hipotek, serviset e kryera me kohe, me vertetim ne servis te autorizuar per km per.gjithqka as defektin me te vogel
Bmw fabrikisht unike e veqant me full opsione.
Garantoj dokumneta kilometra gjithqka veture familjare
Pres bleres serioz
045 934 930 Urgjent
ndrrim i mundshem qmimi diskutohet
Leaflet
Në fillim