BMW 123d M-Paket

8 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: swiss cars Dje 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
123
Shitet vetura BMW 123d M-Paket

- 212'500 km
- 12/2010
- 204 PS
- Manual me 6 shpejtsi
- Diesel
- Klima Automatik
- M-Paket
- Fellnet e zeza
- Pullat ne timon
- Tempomat
- Dritat Xenon
- Sensora mbrapa
- Me Dogan dhe Homologim
- Vetura eshte shume ne gjendje te rregullt

Kontakt Viber&Whatsapp: +38344407771
Kontakt Telefon:+38344407771
swiss cars
+38344407771
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione