Shes fellne te ndryshme skod opel golf pasat caddy

Shitet nga: Altin 28 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Artanë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
125
Shes fellne te ndryshme golf skoda opel caddy ejt
Goma te veres dhe dimrit
Nr viber +38344814040
Leaflet
Në fillim