Larja e tjegullave (qeremideve) vetem 2 euro 1m2

2 EUR

Shitet nga: JE-REALI 06 Maj 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Pastrimi dhe larja e tjegullave (qeremideve) larja e tullave fasadave te ndryshme si dhe larjen e fasadave te ndryshme strukturale dhe jo strukturale
Leaflet
Në fillim