BMW 220

3 900 EUR

Shitet nga: Bmw 05 Gush 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 2
Modeli
220
Bmw 320 ne gjendje shume te mire vetura eshte me targa te anglise dhe vollani ne anen e djatht anglez
Vetura eshte ne fund te vitit 2005

Leaflet
Në fillim