AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

0 EUR

Shitet nga: AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN Sot 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 2
Modeli
220
AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049116515
Dhe viber +38349116515
XXX
AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
049116515
Leaflet
Në fillim