Bmw 220D i shitur

19 439 EUR

Shitet nga: Arben 13 Dhj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
Seri 2
Modeli
220
Viti 2015 Qmimi 15,900€
Bmw 220D sport packet
Atomatik
Kw 140 Ps190
Ful opsione
Me te gjitha serviset
I garantuar per km dhe aksident
+Dogana 3,414
+Homologimi 125
Total 19,439 €

Kontakt 045 999 567
049 966 777
Leaflet
Në fillim