BMW 220 dizel

5 100 EUR

Shitet nga: alban 07 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 2
Modeli
220
shitet bmw ka karrika lekur shum e rujtne jash po asht dhe mrena ka gjamat elektronik pasqyret elektronin mshilet central ajrobeg abs klim serviset ja kam ba me rregull me ni fjal kerri tip top per marakli dhe per familje ndrim i munshum me golf 4ose 5 me audi a 6 per me shum ne viber
Leaflet
Në fillim