PUNOJM TE GJITHA PUNET ME GURI SI DHE ME RRASA

0 EUR

Shitet nga: PUN ME GUR DHE ME RRASA 08 Sht 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 2
Modeli
220
Punojm te gjitha punt me guri dhe me rrasa
PUN ME GUR DHE ME RRASA
049157758
Leaflet
Në fillim