shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Shitet nga: companycontainer@gmail.com 14 Nën 05:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Viti
2010
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Benzinë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E zezë
Komuna
Zveçan
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Seri 2 / BMW
Modeli
220
hi;
  ne kemi lloje dhe forma të ndryshme të kontejnerëve me çmime të përballueshme dhe të arritshme për të gjithë. për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni në: companycontainer@gmail.com ose në +33 602 63 28 79
companycontainer@gmail.com
+33602632879

WhatsApp:
+33602632879
Leaflet
Në fillim