Bmw m5

1 900 EUR

Shitet nga: Alban 12 Tet 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 2
Modeli
225
Vetura osht Dizell 2. 4 dhe ka regjistrim 1vjet ju garntoj ne dokumenta dhe ne vetur qe gjithqka qe osht ne rregull
Thirrni ne viber veten
Leaflet
Në fillim