BMW 318d RKS 2012 Full Opsion 🇨🇭🇨🇭

12 200 EUR

Shitet nga: A.Z Dje 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
318
***********Çmimi i padiskutushem vetem me CASH*************
•••••••••••• Ky çmim nuk vlen per nderrim •••••••••••••••

BMW 318d , motori 2.0diesel , manual 6 shpejtsi , viti prodhimit 2012 , kilometra 188745 . Posedon: Head up display , xenon bixenon adaptive headlight , alarm Bmw professional , navigacion te madh , (sport+ , comfort , eco pro driving mode) , sport display , ulse me nxemje , senzor parkingu , senzor shiut dhe drites , fellne me goma te reja good year 17zoll . E garantuar per kilometra , aksident dhe dokumentacion te rregullt. 048444033
Leaflet
Në fillim