BMW 320 DISEL 1 VITE RKS

8 999 EUR

332 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: L.H 03 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 332 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2009
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E zezë
Komuna
Deçan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seri 3 / BMW
Modeli
320
BMW 320 FACELIFT E SAPO DOGANUAR
✅ 2.0 Disel 177 Ps
✅Manual 6 shpejtesi
✅Panoram
✅Klimatronik
✅Interier M paket
✅Opsionoi Start Stop
✅Pasqyre elektronike edhe me nxemje
✅Kuka qe vihet dhe largohet me pulle
✅Gjamat me pulle pjesa mrapa te zeza fabrikisht
✅Goma shume te mira
Ne gjendje shume te mira ne te gjitha aspektet
Me liber te servisit kilometrat e garantuara
E sapo Doganuar
Me tabeka RKS 1 vite te plot regjistrim
Nr +383 44 630 150
Leaflet
Në fillim