BMW 320 Disel RKS

Shitet nga: L.H 03 Dhj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2009
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E kaltërt
Komuna
Deçan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seri 3 / BMW
Modeli
320
BMW 320 FACELIFT
✅ 2.0 Disel 177 Ps
✅Manual 6 shpejtesi
✅Panoram
✅Klimatronik
✅Interier M paket ( Vollani edhe Nderrusi )
✅Opsionoi Start Stop
✅Pasqyre elektronike edhe me nxemje
✅Kuka qe vihet dhe largohet me pulle
✅Gjamat me pulle pjesa mrapa te zeza fabrikisht
✅Goma shume te mira
Ne gjendje shume te mira ne te gjitha aspektet
Me liber te servisit kilometrat e garantuara
Me tabeka RKS 1 vite te plot regjistrim
Nr 044 630 150
Leaflet
Në fillim