Bmw 320d

10 000 EUR

Shitet nga: Edison shala Sot 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Seri 3 / BMW
Modeli
320
Shes bmw 320 diesel është e ruajtur te gjitha serviset i ka te kryera është dhe ka felge 18 dhe eshte ne fund te vitit 2005
Tel:044246814
Edison shala
044246814
Leaflet
Në fillim