Bmw 320d Modeli F 30 automatik 8G

16 000 EUR

24 000 EUR

Shitet nga: avdyl Dje 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Bmw - 2012. E ardhur nga Gjermania, 189000 km me liber servisi elektronike dhe me te gjitha faturat e servisave ne BMW, kontraten me shitesin ne Gjermani me kilometra te shkruara. Posedon senzora para mbrapa, automatik 8G, navigacion, led mbrapa, komanda ne timon, fellne me goma te veres, goma te dimrit me rrotkapne, klime, vozitje: eco pro, confort dhe sport, hargjimet shume te vogla. Ndezje pa qeles, start stop etj. Vetura per Gjermani eshte shitur me 1 vit garancion ( nuk i vlen ne Kosove).Servisi i kryer ne KS vaj filtera komplet.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione