BMW 325d

10 700 EUR

Shitet nga: Murat 17 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
325
Shitet BMW 325 d e sapoardhur nga Gjermania te gjitha serviset e kryera, nderruesi automatik/tip tronik, drita xnenon, senzor para mbrapa, abs, airbag, klimatronic, karriga me nxemje dhe dridhje, navigacion, audio cd , usb, aux, goma te reja. Vetura posedon targa te gjermanise dhe eshte pa dogan.
045228188
045393122
Leaflet
Në fillim