Auto Servis-Pjes FERZI BMW

1 EUR

Shitet nga: Feriz 15 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
325
Kemi pjes per BMW e30 e34 e36 e39 e46 e60 e90 etjji....
Bejm dhe servisimin e veturave BMW.
ADRESA:Kqiq i madh (magjistralja Mitrovic-Prishtin)
Viber +38349635252
Viber:+38349229015
Leaflet
Në fillim