Shitet BMW 325d facelift

13 500 EUR

17 500 EUR

Shitet nga: J.A 11 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
325
Shes BMW 325d-Facelift
Viti-10/2010
Kilometra:207,000
Karburanti:Diesel
Kubikazha:3.0
Transmetuesi:Automatik

Detaje:
Vetura eshte e prodhuar ne vitin 2010 per here te pare e regjistruar ne Kosove ne vitin 2015.
Ka motor 3.0 diesel me 204 PS.
Kilometrat aktuale 207,000 me liber serivi dhe te garantuara.
Te gjithe servisat i ka te bere me kohe.
Vetem nje pronar ne Kosove.
Regjistrim deri ne Tetore.

Opsionet:
ABS
ESP
Airbags
Automatik 6-gang
Xenon,Bi-Xenon
Drita te mjegulles
Lleda para dhe prapa
Parking Senzora para dhe prapa
Start-Stop sistem
Karrika te lekures
Karrika me nxemje
Klimatronik
Navigacion
RAdio,Aux-in,MP3,Usb,Cd
Bluetooth
Komanda ne timon
Bordkompjuter
Senzor shiu
xhama elektronik
Ski bag
2 celesa
Ngjyre metalike
Fellne alumini origjinal te BMW
Goma te Veres dhe te Dimrit
Ne gjende perfekte teknike dhe optike.
Ndrime nuk beje.
Cmimi i negociushem.

045-33-66-66 (viber)
Leaflet
Në fillim