Auto Servis-Pjes BMW FERIZI

1 EUR

111 EUR

Shitet nga: feriz 15 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
328
Kemi pjes per BMW e30 e34 e36 e39 e46 e60 e90 X3 X5 X6 etjjj..
bejm dhe servisimin e veturave BMW
viber:+38349635252
viber:+38349229015
Leaflet
Në fillim