Auto Servis Pjes FERIZI BMW

111 EUR

Shitet nga: Feriz 04 Jan 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
328
Kemi pjes per BMW e30 e34 e36 e39 e46 e60 X5 etjj...
Bejm dhe servisimin e veturave BMW...
Viber:+38349635252
Viber:+3834922905
Leaflet
Në fillim