Bmw GT 328i Full casco

Shitet nga: Altin 18 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

26 000 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 328
Bmw 328i GT eshte e vitit 2014 dhe eshte e porositur extra ne Zurich ka full opsione ka disa opsione qe veturat tjera nuk i kan
Ka servisin e kryn ne zvicerr eshte edhe me tabela te zvicrres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim