Auto Servis/Pjes FERIZI BMW

111 EUR

Shitet nga: Feriz 15 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
330
Kemi pjes per BMW e30 e34 e36 e39 e46 e60 e90 X5 etjj...
Bejm dhe servisimin e veturave BMW...
Adresa:Magjistralja Mitrovic-Prishtin (Kqiq i Madh)
Viber:+38349635252
Viber:+38349229015
048 333 253
Leaflet
Në fillim