Gusa

25 EUR

Shitet nga: Eulon 20 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 4
Modeli
420
Shes gusa me shumic dhe pakic 25€ copa
Me shumic boj naj qmim mat lir
Shes dhe vjam tgusave
Leaflet
Në fillim