BMW 420d Gran Coupe xDrive

26 000 EUR

Shitet nga: Luan 16 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 4
Modeli
420
Shitet Bmw 420d Gran Coupe xDrive, me specifikat si ne vijim:

32,000km, te gjitha serviset e kryera ne Servise te Autorizuara te BMW,
Ngjyra: Mineral Grey
M-Paket me M-steeringwheel lekure, dhe Fellne M 18”
Uleset perpara Sport
goma te reja 2019 run-flat Goodyear 225R18 para dhe 255R18 pas,
Drita Xenon,
Automatik,
8 Airbags,
ABS + ESP,
Navi,
Senzora parkingu prapa
Uleset Lekure
Sensor te shiut
Sistem per pastrim te dritave para,
Klima automatike 4 zonale
USB, AUX, Bluetooth,
Hapje te gepek-ut automatike

Cmimi eshte 26,500 Euro pa Dogan. Vetura gjendet ne Prishtine.


Leaflet
Në fillim