BMW 420D M-Paket Grand Coupe 190PS Automatik

25 900 EUR

Shitet nga: Auto Point Sot 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 4
Modeli
420
Vetura eshte ne gjendje shum te mir,e doganuar dhe regjistruar ne Kosove,sa po eshte ber servis dhe garantojm 100% per kilometra.
Vetura eshte full ekstra,per me shum info.049677778 ose 049333888.
Auto Point
044252259
Leaflet
Në fillim