Rng punojm fasad gled dyre dritare pvc ndrrim 🚙🚙

Shitet nga: Rng 11 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 4
Modeli
420
Punojm dyre dhe dritare nga plastika alumini dhe fasada gled keramik ku dhe marrim vetura kompenzim
Leaflet
Në fillim